SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Şartlar & Koşullar İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde olması gereken öğeler aşağıda sıralanmıştır. Programı Satın almış ve kullanıma başlamamış olmak .

Şifre kartının açılmadan , tarafımıza fatura ve iade formı ile iadesini sağlamak. Farklı bir programı satın almış olamak , ve kullanıma başlamamış olmak. İade formu ile tam olarak tarfımıza iletilmiş olması.

Belgelendirme aşamasından sonra hiç bir koşulda ödeme iadesi gerçekleştirilmez. iade işlemi ; Bu işlemin süresi 3 ila 7 gün arasında değişmektedir. İade departmanı tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak, tercihinize göre yeni program gönderimi, para iadesi veya hediye çeki oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleştirilir.

İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1-3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır. İade edilecek ürünün Kargo gönderi masrafları alıcıya (Müşteri) ait. Gizlilik İlkeleri ve Politikası kariyerpark.com.tr olarak üye ve müşterilerinin e-mail adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz.

Nadastarim.com üye ve müşterilerinin e-posta adresleri, kendilerine yaklasik olarak Ayda Nadas Tarım'la ilgili ürün tanitimi ve kampanya haberleri göndermek için kullanabilir.. Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz info@nadastarim.com.tr adresine istek ile ilgili bir e-mail atarak müşteri hizmetlerinden e-mail adresinizi silmesini saglaya bilirsiniz. Nadastarim.com, e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri haricindeki genel site kullanımı ve alışverişle ilgili bilgileri, nadastarim.com kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak isteyebilir.

Cevaplanması üyenin isteğine bağlı olan anket sorularına verilen yanıtlar da yukarıdaki iş prensipleri çerçevesinde kullanılmaktadır. Bu tarz genel bilgiler üçüncü şahıs ve kurumlara, ancak genel istatistiksel değerlendirmelerin parçası olarak ve toplu olarak açıklanabilir. kariyerpark.com.tr , güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez.

Alışveriş esnasında kariyerpark.com.tr çalışanları dahil hiç kimse Kredi Kartı bilgilerinizi göremez, Kredi Kartı bilgileriniz ilgili Bankalara en yüksek güvenlik standartlari (SSL) cercevesinde ikili baglantilarla iletilir. Sipariş aşamalarının kişisel bilgileri içeren kısımları Global Sign (SSL) tarafından sağlanan 128 bit şifreleme tekniği ile güvenlik altına alınmıştır. Nadastarim.com’ da güvenliğiniz için verilen siparişlerin ödeme, fatura, teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir birim bulunmaktadır.Bu nedenle, Nadastarim.com 'den ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.

Teslimat Bilgileri Siparişleriniz ile ilgili ödeme onayı tamamlandıkdan sonra , katılımcı kurs sütesini tamamlamasının ardından 3 iş günü (Pazartesi - Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinizin mesafesine göre, anlaşmalı kargo şirketlerimiz siparişinizi size 1-3 gün içerisinde ulaştıracaktır. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Seçtiğiniz programların tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Nadas Tarım garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz prgoramlar alakalı herhangi birinin sorun durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve 48 saat içerisinde çözüme uaşılacaktır. Nadastarim.com  on-line eğitim ve belgelendirme sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Hizmet aksamısı ve yayın problemleri durumunda 48 saat süresince çözüm bulunmaz ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.