HAŞERE İLAÇLAMA

HİZMETLERİMİZ

 • Otel İlaçlama
 • Ev  İlaçlama
 • Hastaneler İlaçlama
 • Gıda imalathane İlaçlama
 • Depo ilaçlama
 • Restoran İlaçlama
 • Mutfak İlaçlama
 • Süpermarket İlaçlama
 • Fabrika İlaçlama
 • Tekstil İlaçlama
 • Mağaza İlaçlama
 • Bar İlaçlama
 • Ticarethane İlaçlama
 • Bahçe ilaçlama

GIDA VE YİYECEK İÇECEK SEKTÖRÜ

Haşere Kontrol, Entegre Zararlı Yönetimi (IPM) programını tüm zararlıları göz önünde bulundurarak haşere sorunu başlamadan durdurmaya yardımcı olmak için size en uygun çözümler üretecektir.

SAĞLIK SEKTÖRÜ

Dünya Sağlık Örgütünün (WHO) onayladığı biyosidal ürünler kullanarak kimyasallara maruz kalma riskini en aza indirip hastalar ve personel için en güvenilir haşere kontrolü sağlamaktadır. 

OFİS BİNALARI

Sürdürülebilirlik ihtiyacı olan işletmeler için Entegre Zararlı Yönetimi (IPM) standartlarına uygun veya ileri düzeyde protokoller kullanarak haşere kontrol programı uygulamaktadır.

EĞİTİM SEKTÖRÜ

Okullarda karşılaşılan benzersiz sorunları uzman yaklaşımı ile pestisitleri azaltarak daha çok çevreye duyarlı çözümler üreterek titiz hizmet kalitesiyle iç mekan hava kalitesini tehlikeye atmadan güvenilir uygulamaları hedef almıştır.

OTEL VE KONAKLAMA İŞLETMELERİ

Açık sözlü müşteri görüşleri ve anlık çevrimiçi yoruma açık ortamınızda zor kazanılan itibarınıza leke sürülmesi maddi ve manevi kayıplara yol açar.

İlaçlama yöntemleri

Jel İlaçlama: Yarıklara, çatlaklara ve elektronik ekipmanların üzerine küçük jel noktaları halinde uygulanabilen özellikle “hamamböceği” olmak üzere kapalı alanlardaki yürüyen haşerelerle mücadelede en etkili yöntemdir.

Kokusuz Sprey İlaçlama: Kapalı alanlarda, kokusuz, lekesiz, insan sağlığına zarar vermeyen sağlık bakanlığı ve dünya sağlık örgütü tarafından onaylı uzun süre kalıcı etkili ilaçlarla yapılan sprey ilaçlama hizmetidir.

Kokulu Sprey İlaçlama: Açık alanlarda ve boş depo, bodrum vb. yerlerde uygulanabilen sağlık bakanlığı ve dünya sağlık örgütü tarafından onaylı kokulu, lekesiz, ani ve düşürücü etkili ilaçlarla yapılan sprey ilaçlama yöntemidir.

Fare Mücadelesi: Binaların veya işletmelerin çevresinde uygun noktalara yeterli gördüğümüz sayıda Fare İstasyonu olarak adlandırılan plastik kutular yerleştirilip bu kutuların içine 2. Jenerasyon antikoagülan fare zehirleri koyularak yapılan fare mücadelesidir. Bu yöntem halen fare mücadelesinde en etkili ve en teknolojik yöntemdir.

Alan İlaçlaması: Park, bahçe, bina çevresi ve sitelerin yeşil alanlarında başta “kene” olmak üzere tüm zararlılara karşı kokusuz, lekesiz, insan sağlığına zarar vermeyen sağlık bakanlığı ve dünya sağlık örgütü tarafından onaylı uzun süre kalıcı etkili ilaçlarla yapılan sprey ilaçlama yöntemidir.

Larva Mücadelesi: En etkili ve ekonomik haşere mücadele yöntemidir. Haşereleri kaynakta yok etme mantığına dayanır. Su birikintileri, gübrelikler ve bataklıklar gibi haşere üremesine kaynak olabilecek alanlarda uygulanan, fiziksel, biyolojik veya kimyasal mücadele yöntemleridir.

Fümigasyon: Fumigasyon işlemi, çeşitli alet ve ekipmanlarla gerçekleştirilen, canlının tüm yaşam evrelerini yok ederek ürünün korunmasını sağlayan süblimleşme prensibine bağlı bir yöntemdir.

Hasattan sonra depolanmış veya işlenmiş üründe oluşabilecek zararlıları ürüne zarar vermeden yok edebilen bir mücadele yöntemidir.

Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama, haşerelerden kurtulmak için yapılan bir işlem ya da işlemler bütünü olarak adlandırılabilir. Zehirli haşereler, parazitler, kemirgen ve gider böcekleri için yapılabilen haşere ilaçlama uygulamalarında, ilaçların dezenfekte özelliği taşıması da büyük önem taşır. Ortamda var olan haşereleri yok etmek yeterli olmayacaktır. Bu zararlı canlıların bulundukları alana yaymış oldukları mikrop ve bakterilere karşıda muhakkak önlem alınmalıdır. Bunun yanı sıra yaban arısı ve eşek arıları için yapılan uygulamalarda, gerekli ekipmanlara sahip olmak büyük önem arz eder. Dolayısıyla haşereler ile mücadele işlemleri profesyonel şekilde yapılmalıdır. Böcek ilaçlaması katı, toz, jel ya da sıvı haldeki haşere ilaçları kullanılarak yapılabilir. Kullanılan ilaçların dozu, şekli ve yöntemi ilaçlamadan en iyi verimin alınması açısından büyük önem taşır. Haşere türüne özgü hazırlanan ilaçlar, ilaçlanacak alanın konumu ve haşerelere elverişliliği göz önünde bulundurularak yapılmalıdır.

Kaliteli İlaçlama

Böcek ilaçlama servislerimiz, bünyemizde bulunan ziraat mühendislerimizin kontrolünden geçirdiği, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hizmet vermektedir. Firmamız, okul, hastane, pastane, yurt, depo, havalandırma, bahçe, tarla, bahçe, park, dükkân gibi iç ve dış tüm alanlarda 7/24 hizmet vermektedir. Sağlık Bakanlığı’nın 2005 yılında çıkarmış olduğu yönetmeliğe uygun şartlarda hizmet vermekteyiz. Firmamız, (WHO) Dünya Sağlık Örgütü’nün gelişmelerini uygulamakta, İl Sağlık Müdürlüğü’nü öngördüğü koşullara uygun şartlarda hizmet vermektedir. Hedefimiz, insan ve çevre sağlığını korumaktır.

Firmamızın kullandığı insektisit, rodentisit ve repellent ilaçlar tüm haşere türleri üzerinde etki sağlamaktadır. Haşereler hakkında gerekli tüm eğitimleri almış elemanlarımız, hangi haşere türü üzerinde hangi ilacın etki sağalacağını bilmekte, işlemlerini bilinçli olarak gerçekleştirmektedir. 
Firmamız yaşam alanlarınızda karşınıza çıkacak her türlü haşere ve kemirgen türüyle mücadele etmektedir. Sizlere en iyi hizmeti sunmak adına 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır.