GİZLİLİK İLKELERİ VE POLİTİKASI

nadastarim.com olarak üye ve müşterilerinin e-mail adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz.

nadastarim.comüye ve müşterilerinin e-posta adresleri, kendilerine yaklasik olarak Ayda  bir rodos eğitim – Nadas Tarım’la ilgili ürün tanitimi ve kampanya haberleri göndermek için kullanabilir.. Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz info@nadastarim.com  adresine istek ile ilgili bir e-mail atarak müşteri hizmetlerinden e-mail adresinizi silmesini saglaya bilirsiniz.

nadastarim.com, e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri haricindeki genel site kullanımı ve alışverişle ilgili bilgileri, nadastarim.com kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak isteyebilir.

Cevaplanması üyenin isteğine bağlı olan anket sorularına verilen yanıtlar da yukarıdaki iş prensipleri çerçevesinde kullanılmaktadır. Bu tarz genel bilgiler üçüncü şahıs ve kurumlara, ancak genel istatistiksel değerlendirmelerin parçası olarak ve toplu olarak açıklanabilir.

nadastarim.com, güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alışveriş esnasında nadastarim.com çalışanları  dahil hiç kimse Kredi Kartı bilgilerinizi göremez, Kredi Kartı bilgileriniz ilgili Bankalara en yüksek güvenlik standartlari (SSL) cercevesinde ikili baglantilarla iletilir.

Sipariş aşamalarının kişisel bilgileri içeren kısımları Global Sign (SSL) tarafından sağlanan 128 bit şifreleme tekniği ile güvenlik altına alınmıştır.

nadastarim.com’ da güvenliğiniz için verilen siparişlerin ödeme, fatura, teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir birim bulunmaktadır.Bu nedenle, nadastarim.com 'den ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması  gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.